Taisyklės:

 • Interneto svetainės ABALT.lt (toliau – Svetainė) taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Svetainėje pateiktos informacijos naudojimosi, informacijos teikimo ir papildymo Svetainei tvarką ir sąlygas, kurių laikytis privalo visi besinaudojantys Svetainės paslaugomis.
 • Svetainė skirta pateikti informaciją apie įmones, įstaigas ir organizacijas, jų veiklą ir kitą su jų veikla susijusią informaciją. Svetainėje pateikiama ir kita informacija, naudinga jos lankytojams.
 • Asmenys, pateikiantys informaciją apie save Svetainei, atsako už jos tikslumą ir sutinka, kad ši informacija bus platinama viešai.
 • Svetainė negarantuoja ir neprisiima atsakomybės dėl joje skelbiamos informacijos tikslumo. Siekiant įsitikinti Svetainėje skelbiamos informacijos tikslumu, rekomenduotina ją papildomai patikrinti oficialiuose šaltiniuose: Juridinių asmenų registre http://www.registrucentras.lt/jar/, mokesčių ir socialinio draudimo administravimo institucijose sodra.lt, vmi.lt ir kt.
 • Svetainėje talpinamą informaciją apie įmones leidžiama atnaujinti tik asmenims, turintiems tam tinkamus įgaliojimus. Draudžiama pateikti melagingą, klaidingą, šmeižiančią informaciją, taip pat informaciją, kuri yra kitų asmenų intelektinė nuosavybė. Draudžiama pateikti informaciją, kurios viešas platinimas ir (ar) reklamavimas uždraustas teisės aktų nuostatomis. Galima pateikti tik viešus duomenis arba bet kokius kitus duomenis, kai juos teikia įmonė apie save ir sutinka, kad jie bus Svetainėje paskelbti viešai.
 • Vartotojas, patalpinęs informaciją apie įmonę, nuo patalpinimo momento pats įsipareigoja ją atnaujinti kai ji pasikeičia. Jeigu vartotojas nusprendžia daugiau nesirūpinti įmonės informacijos atnaujinimu, jis turi pranešti apie tai Svetainės administratoriui el. paštu. Nuo to momento įmonės informaciją toliau atnaujins Svetainės administratorius.
 • Svetainėje skelbiant iš trečiųjų šalių gautą informaciją apie įmones nurodomas informacijos šaltinis. Svetainė neatsako už skelbiamos informacijos tikrumą, jeigu ją klaidingai paskelbė trečioji šalis. Svetainės lankytojai, pastebėję iš trečiųjų šalių gautos ir Svetainėje skelbiamos informacijos netikslumus, prašomi apie tai informuoti Svetainės administratorių el. paštu.
 • Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones, patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Svetainės valdytojas neatsako už komentarų turinį ir jų netikrina. Draudžiama talpini nesusijusią su tema, įžeidžiančią, siekiant pažeminti, grasinančią, skatinančią neapykantą ir smurtą ar reklaminę, melagingą informaciją, taip pat informaciją, kurioje patalpinti nevieši asmens duomenys. Lankytojams pranešus apie tokius atvejus ji trinama be perspėjimo.
 • Siekiant skaidrumo komentarų autorių IP adresai pateikiami viešai. Lankytojai, skelbdami svetainėje savo nuomonę apie įmonę, sutinka, kad jų IP adresas būtų pateiktas viešai.
 • Vartotojai, norintys pašalinti savo parašytą komentarą, turi prisijungti iš to pačio kompiuterio (ir su tuo pačiu IP adresu) ir ties komentaru paspausti nuorodą "trinti" arba ieškoti el. laiško su trynimo nuoroda, kurį gavo iš karto po atsiliepimo parašymo. Kitu atveju komentaro autorius, norėdamas pašalinti savo atsiliepimą, apie tai turi pranešti el. paštu.
 • Pašalintų atsiliepimų duomenys nebus rodomi viešai, bet bus saugomi dar 60 mėnesių su tikslu išsaugoti atsiliepimo turinį, jei jį atskleisti pareikalautų valstybinės teisėsaugos įstaigos, tiriančios galimai padarytas nusikalstamas veikas.
 • Įmonės, norėdamos panaikinti lankytojų komentarus, pirmiausiai turėtų kreiptis į komentarų autorius
 • Bet kuris portalo lankytojas gali vertinti įmones, apie kurias Svetainėje skelbiama informacija, paspaudus norimą žvaigždučių skaičių. Tai yra subjektyvus lankytojų vertinimas ir portalas už jį neatsako. Viena žvaigždutė - blogiausias vertinimas, 10 žvaigždučių - geriausias įvertinimas. Portale prie įmonės rodomas visų vertinimų vidurkis. Jeigu įmonė įtaria, kad vertinimai nesąžiningi, apie tai turėtų informuoti Svetainės administratorių el. paštu.
 • Svetainė pasilieka teisę bet kuriuo metu be atskiro perspėjimo panaikinti vartotojų įvestą informaciją.
 • Draudžiama Svetainėje pateiktą informaciją kopijuoti ar kitaip viešai platinti be raštiško Svetainės administratoriaus leidimo.
 • aisyklės gali būti keičiamos bet kuriuo metu be atskiro perspėjimo. Taisyklės peržiūrimos pradėjus teikti papildomą informaciją ar paslaugas Svetainėje, taip pat pasikeitus informacijos teikimui aktualiam teisiniam reglamentavimui, bet ne rečiau kaip vieną kartą per metus
 • Vartotojai ir lankytojai, nesutinkantys su šiomis Taisyklėmis, turi uždaryti Svetainės portalo langą ir nesinaudoti Svetainės teikiamomis paslaugomis/informacija. Preziumuojama, kad asmenys, besinaudojantys Svetainės teikiamomis paslaugomis/informacija, sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų lankytis.
 • Taisyklės patvirtintos 2019-01-28
 • Dėl duomenų patikslinimo, panaikinimo ir kitų klausimų kreipkitės el. paštu.
 • Visi pageidavimai, pasiūlymai, skundai, pranešimai priimami el. paštu: [email protected]