Abalt sertifikatas

ABALT sertifikatas

ABALT sertifikuoja sėkmingiausias įmones savo dydžio kategorijose ir veiklos sektoriuose. Įmonės atrenkamos pagal jų apskaičiuotą individualų kredito limitą – tik savo kategorijos medianą viršijančios bendrovės gali pretenduoti į šį įvertinimą.

ABALT sertifikatas rodo aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje. Tai ženklas partneriams, tiekėjams ir klientams, kad įmonė gali būti saugiai kredituojama, jai gali būti suteikiamas didesnis nei vidutinis kredito limitas, lankstesnės atsiskaitymo sąlygos. Savo sektoriuje A klasės bendrovės išsiskiria finansine galia, galimybe plėsti verslą kredituodamosis ir tokiu būdu įgyja konkurencinį pranašumą.

Šis įvertinimas išskirtinis tuo, kad tarpusavyje lyginamos ne visos, o tik tam tikro verslo sektoriaus įmonės keturiose įmonės dydžio kategorijose. Tokiu būdu, pirmą kartą bus suteikta galimybė būti įvertintoms ir labai smulkioms įmonėms, kurias dažnai užgožia didieji jų konkurentai. Kadangi įmonės bus reitinguojamos tarp analogiškų įmonių tam tikruose pajamų rėžiuose, ABALT vertinimas yra itin tikslus ir objektyvus.

Vertės ir naudos:

  • Ženklas investuotojams, kad įmonė išsiskiria finansiniu potencialu ir galimybe plėsti savo verslą kredituojantis
  • Žinutė kreditoriams, kad įmonės kredito limitas yra aukštesnis nei vidutinis, įmonė gali būti saugiai kredituojama
  • Argumentas derantis dėl palankesnių kreditavimo sąlygų, lankstesnių atsiskaitymo sąlygų
  • Savo sektoriaus lyderio įvaizdžio formavimas, konkurencinis pranašumas prieš tiesioginius konkurentus
  • Žinutė rinkai, kad įmonė yra patikimas ir tvarus verslo partneris, vykdantis savo finansinius įsipareigojimus ir turintis geras finansines perspektyvas ateityje

Atrankos kriterijai:

ABALT sertifikatą gali gauti įmonės, kurios savo dydžio kategorijoje ir verslo šakoje pagal apskaičiuotą kredito limito dydį viršija tipinės sektoriaus įmonės rezultatus. Remiantis įmonių finansiniais rodikliais bei kredito reitingais, kiekvienai jų apskaičiuojamas individualus kredito limitas. Tik savo kategorijos medianą viršijančios įmonės įgyja galimybę būti sertifikuotos.

ABALT sertifikatai gali būti suteikiami paslaugų, didmeninės ir mažmeninės prekybos, nekilnojamojo turto, statybos, transporto, apdirbamosios pramonės, restoranų, elektros, dujų ir vandens tiekimo, žemės ūkio sektorių įmonėms.

Įmonių dydžių kategorijos:

  • 10 000 – 30 000 Eur (A klasė)
  • 30 001 – 200 000 Eur (A+ klasė)
  • 200 001 – 1 mln Eur (A++ klasė)
  • 1 mln Eur ir daugiau (A+++ klasė)

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę čia.
Sutinku