Abalt informacinė sistema

ABALT informacinė sistema

ABALT yra naujos kartos informacinė sistema, kuri pateikia ekspertų parengtą įmonių informaciją, atskleidžiančią verslo esmę.

Kodėl ABALT?

  • Nuo įmonės rekvizitų iki išvestinių finansinių rodiklių.
  • Naujausiais didžiųjų duomenų analizės įrankiais apdorota informacija, pateikiama grafiniu pavidalu.
  • Informacija atnaujinama kasdien.
  • Nemokama ir prieinama kiekvienam.

ABALT neapsiriboja tradicinio įmonių katalogo funkcija. Šių dienų verslui tenka suvaldyti didelius informacijos srautus, skirti resursus reikalingiems duomenims iš skirtingų šaltinių rinkti, apdoroti, analizuoti.

ABALT infosistemoje pateikiama įmonių informacija jau yra kruopščiai atrinkta, parengta kasdieniam naudojimui ir pateikta vizualiai aiškiai ir suprantamai.

Mes siekiame, kad ABALT įmonių paieškos sistemoje lankytojai rastų vienoje vietoje ekspertiškai apdorotą informaciją, padedančią priimti kokybiškus ir pagrįstus sprendimus greitai.

Kiekvienai įmonei, besirenkančiai verslo partnerį, turi būti prieinami reikiami duomenys, padedantys valdyti kredito riziką, planuoti piniginius srautus, išvengti neigiamų bendradarbiavimo padarinių. Potencialus darbuotojas, besirenkantis darbdavį, turi teisę susipažinti su skaidriu ir objektyviu pastarojo įvertinimu.

Visiems prieinami verslo duomenys ne tik skatina Lietuvos įmonių tarpusavio pasitikėjimą, didina skaidrumą, bet ir atveria galimybes naujoms idėjoms bei verslo plėtrai.Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę čia.
Sutinku