ABALT yra naujos kartos informacinė sistema, kuri pateikia ekspertų parengtą įmonių informaciją, atskleidžiančią verslo esmę.

Kodėl ABALT?

  • Nuo įmonės rekvizitų iki išvestinių finansinių rodiklių.
  • Naujausiais didžiųjų duomenų analizės įrankiais apdorota informacija, pateikiama grafiniu pavidalu.
  • Informacija atnaujinama kasdien.
  • Nemokama ir prieinama kiekvienam.

ABALT neapsiriboja tradicinio įmonių katalogo funkcija. Šių dienų verslui tenka suvaldyti didelius informacijos srautus, skirti resursus reikalingiems duomenims iš skirtingų šaltinių rinkti, apdoroti, analizuoti.

ABALT infosistemoje pateikiama įmonių informacija jau yra kruopščiai atrinkta, parengta kasdieniam naudojimui ir pateikta vizualiai aiškiai ir suprantamai.

Mes siekiame, kad ABALT įmonių paieškos sistemoje lankytojai rastų vienoje vietoje ekspertiškai apdorotą informaciją, padedančią priimti kokybiškus ir pagrįstus sprendimus greitai.

Kiekvienai įmonei, besirenkančiai verslo partnerį, turi būti prieinami reikiami duomenys, padedantys valdyti kredito riziką, planuoti piniginius srautus, išvengti neigiamų bendradarbiavimo padarinių. Potencialus darbuotojas, besirenkantis darbdavį, turi teisę susipažinti su skaidriu ir objektyviu pastarojo įvertinimu.

Visiems prieinami verslo duomenys ne tik skatina Lietuvos įmonių tarpusavio pasitikėjimą, didina skaidrumą, bet ir atveria galimybes naujoms idėjoms bei verslo plėtrai.

 

GOscore - tai duomenų analizės ir prognozavimo technologijų kompanijos „Scorify" nuomonė apie įmonės kreditingumą. Apskaičiuojant juridinio asmens bankroto tikimybę vertinama istorinė informacija apie įmonę, įsipareigojimų vykdymas, turto areštai, įmonės finansiniai rodikliai, domėjimasis apie įmonę ir kiti rodikliai.

 

GOscore nėra pagal ES reglamentą (EB) Nr. 1060/2009 dėl kredito reitingo agentūrų suteikti kredito reitingai. Vertinant juridinio asmens bankroto tikimybę vertinama istorinė informacija apie įmonę, įsipareigojimų vykdymas, turto areštai, įmonės finansiniai rodikliai, domėjimasis apie įmonė ir kiti rodikliai. 

UAB „Scorify“ GOscore pateikiamas išimtinai informacijos tikslais. Duomenys panaudoti vertinimui yra surinkti iš valstybės registrų ir informacinių sistemų, kredito biurų ir kitų oficialių šaltinių ar UAB „Scorify“ klientų. UAB „Scorify“ privalo pasitikėti savo šaltiniais, tačiau neatsako už šių šaltinių informacijos teisingumą, patikimumą, pakankamumą, klaidas ar vėlavimą. Visa atsakomybė už tokią informaciją tenka pirminiams informacijos šaltiniams. „ABALT” ir „Scorify” neatsako už bet kokius vartotojo ar trečių asmenų nuostolius, bet kaip susijusius su „GOscore” vertinimu. 

Naudojant GOscore privaloma nurodyti šios informacijos šaltinį: "informacijos šaltinis: www.abalt.lt” arba "informacijos šaltinis: Scorify GOscore".   

Pateikdamas užklausą ir gaudamas informaciją apie įmonę vartotojas sutinka su visomis šiomis sąlygomis ir atsisako bet kokių pretenzijų ar reikalavimų „ABALT“ ir „Scorify“ susijusių su įmonių vertinimo paslauga, informacija apie įmones ar jos (ne)pateikimu.